Patataj! Gabryś jedzie w obcy kraj :)

Data dodania: 2016-04-21

koniki

koniki

koniki

koniki


dodaj komentarz

Gabryś strażak

Data dodania: 2016-04-20

strazak


dodaj komentarz

Skończyłam karmić Helenę

Data dodania: 2016-04-16

Nie dosłownie oczywiście, bo jak karmiliśmy tak karmić będziemy wszystkie nasze dzieci, ale jednak. Udało się nam karmić rok, 2 miesiące i 2 dni.

Żal mi pozostał. Smutek. Bo mimo, że dyskomfort mi to karmienie sprawiało, i problemów kilka też się po drodze przewinęło, to ta nasza więź, jedyna w swoim rodzaju, została zerwana. Nadrabiam większą ilością noszenia w TULI, czego Hela sama się domaga, wskazując na nią a potem grzecznie czekając aż zapnę biodrowy pas. Przytula się córeczka do mnie, szuka, przyjmuje pozycję boczną ustaloną, ale jej tłumaczę, a że wyjątkowo mądre dzieci mam, to bez histerii i płaczu się obchodzi. Bo przecież to proces cały był i tak naprawdę od 2 miesiecy się do dnia zero przygotowywałyśmy.

Płaczu Heleny nie ma, ale ja oczywiście po kątach płaczę. Chociaż decyzję przemyślałam, i nie bez powodu podjęłam. Kamil pociesza "nie martw się, przecież jeszcze będzie trzecie...".

I choć tak naprawdę przecież z Helusią się nie rozstałam, przecież nadal ją karmię, przytulam, całuję i na rękach noszę to każda mama, która karmiła lub karmiła mnie zrozumie. Ja rozumiem ten swój żal.

Dziękuje Ci Helenko, że tak wspaniale się zgrałyśmy. Dziękuje Ci za ten Nasz czas. Za te godziny na kanapie w dzień i w nocy. Za te maratony po kilka godzin. Za ten uśmiech Twój gdy przy piersi zasypiałaś. Za to niewyobrażalnie przytłaczające na początku poczucie niezastępowalności. Za to, że uczyniłaś mnie mamą po raz drugi. Za to, że przywiązałaś mnie do siebie niewidzialną nitką i tak długo, wbrew temu co sobie na początku wymarzyłam (przynajmniej 3 miesiące) wspólnie naszą drogą kroczyłyśmy. Dziękuje, że mogłam poczuć to wszystko co poczułam, gdy Ciebie karmiłam.

I Kamilek Tobie dziękuje, bo ta nasza droga nie udałaby się bez Twojego wsparcia.


dodaj komentarz

Komentarze: 2.

Zosia się zna!

Data dodania: 2016-04-04

Gabi: Mamo, a wiesz, że Zosia zna się na pająkach. Tylko ona nie wie jak one się nazywają, ale się zna. Naprawdę!


dodaj komentarz

Pająki z Babcią Beatką

Data dodania: 2016-04-03

pająki


dodaj komentarz

Pierwszy wypad Heli do kulkolandii :)

Data dodania: 2016-04-01

kulkolandia

kulkolandia

kulkolandia

kulkolandia

kulkolandia

kulkolandia

kulkolandia


dodaj komentarz

Komentarze: 2.